Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

ORTEZY TUŁOWIA I PRZEPUKLINOWE

Orteza miednicy, pas przepuklinowy, pas ciążowy – te i wiele innych elastycznych ortez tułowia znajdziesz w tej kategorii. Oferujemy stabilizatory i ortezy najwyższej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów akcesoriów ortopedycznych. To produkty o wielu zastosowaniach! Pas brzuszny i inne ortezy tułowia świetnie kompresują wszystkie tkanki, co może wpływać nie tylko na redukcję dolegliwości bólowych, ale też na przyspieszenie regeneracji, poprawę postawy i delikatne usztywnienie. Pas na przepuklinę ma również działanie prewencyjne i nierzadko stosowany jest jeszcze przez dłuższy czas rekonwalescencji po zabiegach, czy poważniejszej operacji. To, co ważne – zarówno orteza miednicy, pas przepuklinowy brzuszny i wiele innych ortez, które znajdziesz w tej ofercie – mogą być stosowane wyłącznie ze wskazań medycznych.

Damski Obustronny Pas Pachwinowy Damski Obustronny Pas Pachwinowy
Producent: REH4MAT
Cena:

112,21 zł

zobacz więcej
Elastyczny Pas Ciążowy Elastyczny Pas Ciążowy
Producent: REH4MAT
Cena:

75,00 zł

zobacz więcej
Orteza Miednicy Orteza Miednicy
Producent: REH4MAT
Cena:

220,00 zł

zobacz więcej
Pas Ciążowy  Otwarty Pas Ciążowy Otwarty
Producent: REH4MAT
Cena:

174,59 zł

zobacz więcej
Pas Stomijny Pas Stomijny
Producent: REH4MAT
Cena:

149,00 zł

zobacz więcej
Pas Torako Męski Pas Torako Męski
Producent: REH4MAT
Cena:

142,42 zł

zobacz więcej

Orteza tułowia, miednicy i wiele innych – sprawdź!

W tej kategorii możesz znaleźć różnorodne stabilizatory okolic tułowia. Do najpopularniejszych zalicza się np. pas na przepuklinę, który świetnie kompresuje i odciąża tkanki, a także pasy ciążowe, które mogą pomóc w zmniejszeniu dolegliwości bólowych odcinka lędźwiowego znosząc punkt obciążenia. Z kolei poporodowy pas brzuszny jest bardzo elastyczny i przyspiesza powrót rozciągniętych mięśni i tkanek do wcześniejszej formy. Pamiętaj tylko, że wszystkie z wymienionych można bezpiecznie stosować wyłącznie za zgodą lekarza!

Specjalistyczne pasy i ortezy dla dzieci i dorosłych

W ofercie znajdziesz również wiele innych rodzajów pasów. Do takich zalicza się również pas stomijny, pas przepuklinowy – pachwinowy (który można nosić dyskretnie pod ubraniem), a także elastyczny i oddychający pas żebrowy, który może poprawić komfort życia i zredukować ból towarzyszący codziennym czynnościom podczas leczenia urazów żeber. Pasy brzuszne przepuklinowe są przeznaczone również dla najmłodszych - dzieci i niemowląt, które wymagają korekcji i rehabilitacji.

Nasz sklep ortopedyczny oferuje profesjonalne, wygodne i trwałe ortezy tułowia i przepuklinowe. W asortymencie znajdziesz również wiele innych produktów, które są polecane przez lekarzy i fizjoterapeutów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl