Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

ORTEZY TERMICZNE

Ortezy termiczne, które znajdziesz w tej kategorii to profesjonalne stabilizatory ortopedyczne, które wykorzystasz do usztywnienia, kompresji i wspomagania leczenia urazów różnych części ciała. Krioterapia polega na wykorzystaniu terapeutycznego działania niskich temperatur. Wpływa ona nie tylko na łagodzenie dolegliwości bólowych, ale może również zmniejszać stany zapalne, redukować obrzęki i łagodzić dolegliwości bólowe. To właśnie dlatego, stabilizatory i ortezy termiczne, mogą poza podstawową funkcją, przyspieszać proces regeneracji i wspomagać skuteczność wdrożonego leczenia. Oferowane w tej kategorii ortezy krioterapeutyczne zachowują niską temperaturę przez bardzo długi czas, co znacznie podnosi komfort życia. Co więcej, można w nich aktywnie funkcjonować, dzięki czemu nie jest już konieczne leżenie nieruchomo z chłodnym kompresem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Ortezy termiczne na różne części ciała

Ortezy termiczne na kolano, ortezy krioterapeutyczne na bark i profesjonalne stabilizatory na kręgosłup mogą redukować dolegliwości bólowe. Bezpośredni kontakt z chłodem ma właściwości przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Ponadto kompresujące i lekko usztywniające działanie stabilizatora ma również wpływ na przyspieszenie regeneracji i skuteczne wspomaganie leczenia urazów, stanów zapalnych i stanów pooperacyjnych, czy pozabiegowych.

Stabilizatory termiczne – jak to działa?

W zasadzie działanie chłodzące ortez termicznych jest bardzo proste. Wystarczy dobrze schłodzić dołączony do ortezy wkład, po jego zamrożeniu włożyć go w odpowiednie miejsce w stabilizatorze i założyć go na wybrane miejsce. Oferujemy ortezy chłodzące barku, kolan i kręgosłupa. Zostały wykonane z wysokiej jakości oddychających i wygodnych materiałów, a wkład chłodzący utrzymuje niską temperaturę przez naprawdę długi czas.

Nasz sklep ortopedyczny oferuje wysokiej jakość ortezy krioterapeutyczne i wiele innych stabilizatorów i akcesoriów ortopedycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl