Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

Ortezy Kostki / Stabilizatory na Kostkę

Orteza na kostkę to jeden z popularniejszych i częściej wybieranych stabilizatorów ortopedycznych. Orteza stawu skokowego nie tylko ma duży wpływ na Twoją wygodę i mobilność, ale przede wszystkim może przyspieszyć czas reperacji tkanek, regeneracji więzadeł i dzięki kompresji zmniejszyć dolegliwości bólowe podczas chodzenia. Ortezy kostki są lekkie, oddychające i zdecydowanie wygodniejsze od gipsu. To właśnie z tego powodu orteza stawu skokowego dla dziecka jest jednym z chętniej i częściej polecanych przez lekarzy i rehabilitantów produktów ortopedycznych. Sprawdź prezentowane przez nasz sklep ortopedyczny stabilizatory na kostkę i znajdź ten, który polecił Ci lekarz! W ofercie znajdziesz  ortezy na kostkę, które spełniają najsurowsze kryteria jakościowe i są profesjonalnym produktem ortopedycznym!

Dziecięca orteza kostki AM-OSS-05 Dziecięca orteza kostki AM-OSS-05
Producent: REH4MAT
Cena:

185,04 zł

zobacz więcej
Elastyczna Opaska Na Kostkę Elastyczna Opaska Na Kostkę
Producent: REH4MAT
Cena:

28,23 zł

zobacz więcej

Orteza na kostkę – kiedy jest potrzebna?

Urazy kostki – zwichnięcia, skręcenia, złamania i pęknięcia kości są jednym z częściej występujących urazów ortopedycznych. Nic w tym dziwnego, to część ciała, która jest na bardziej narażona na przeciążenie i kontuzje. Orteza stawu skokowego może być alternatywą opaski elastycznej, lub klasycznego bandaża. W zależności od konkretnego urazu, czy schorzenia wykorzystuje się nieco inny model ortezy kostki. Zdarza się, że orteza stawu skokowego może również służyć po przebytej operacji lub zabiegu. Stabilizator stawu skokowego można również nosić w celach prewencyjnych – po przebytych kontuzjach - po to, by się po prostu nie odnowiły. Stabilizator stawu skokowego jest często wykorzystywany również przez sportowców, którzy chcą na czas treningu lub meczu wzmocnić słabsze odcinki swojego ciała. Orteza na kostkę, stabilizuje, częściowo unieruchamia, kompresuje i odciąża stawy. Być może to z racji jej szerokiego spektrum działania, jest tak popularna.

Orteza stawu skokowego – dostępne rodzaje

Nasz sklep ortopedyczny oferuje wiele rodzajów stabilizatorów na kostkę. Ich wybór musi być podyktowany wskazaniem lekarza, fizjoterapeuty lub rehabilitanta. Jeśli chcesz zatem wybrać usztywniacz stawu skokowego, w naszej ofercie znajdziesz, między innymi, produkty takie jak:

  • Stabilizator na kostkę dla dziecka.

  • Aktywna orteza dla sportowców.

  • Orteza na kostkę odciążająca mięśnie Achillesa.

  • Kompresyjny stabilizator kostki.

  • Orteza kostki z fiszbinami.

  • I wiele innych modeli.

Szeroki wybór produktów, jakimi są ortezy kończyny dolnej, pozwala na szybki zakup stabilizator, który wskazał Ci lekarz. Jeśli okazało się, że stabilizatory na kostkę nie są jednak produktem, którego szukasz – sprawdź również inne kategorie naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl