Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

Formy płatności

  1. Klient przy składaniu zamówienia może wybrać następujący sposób płatności ceny oraz kosztów dostarczenia towaru:

      1)      gotówką przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem) – Klient dokonuje zapłaty u kuriera odbierając towar dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej;

      2)      przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry):

  • płatność przelewem internetowym bankowości elektronicznej,
  • przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą – za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24 oferowanego przez DialCom24 Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • płatność za pośrednictwem PayPal

 

  1. Firma akceptuje min. następujące karty płatnicze: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB American Express. Klient może być zobowiązany do przedstawienia swoich danych osobowych (w tym danych adresowych, numeru, daty ważności i CVV numer / CVC karty debetowej lub karty kredytowej) oraz wykonania innych czynności niezbędnych do płatności kartą debetową lub kredytową, a także do złożenia oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jego danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustalonymi przez instytucje zajmujące się takimi transakcjami.
  2. Firma nie wysyła towarów poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.
  3. Klient, który przy składaniu zamówienia wybrał płatność z góry, powinien uiścić cenę oraz koszty dostarczenia towaru w ciągu 24 godzin od otrzymania od Firmy wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem otrzymania zamówienia i przyjęcia zamówienia do realizacji.
  4. Klient, który przy składaniu zamówienia wybrał płatność przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem), zobowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki zawierającej zamówiony towar.
  5. Płatność przelewem internetowym bankowości elektronicznej następuje na nr rachunku bankowego podany przy finalizacji zamówienia lub za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24 oferowanego przez DialCom24 Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań, Nr KRS 0000306513, zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie internetowej pod adresem: http://www.przelewy24.pl/regulamin.htm.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl