Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

Klauzula Informacyjna.

Klauzula informacyjna

Szanowni Państwo,

            25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, ORODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Podanie danych jest dobrowolne - lecz niezbędne do realizacji celu w postaci wykonania złożonego przez Państwa zlecenia.

 Informujemy jednocześnie, że:

 1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych jest spółka ORTHODESIGN SP. Z O.O., ul. Zenitowa 5A
  35-301 Rzeszów, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000178567, tel: +48 531255069, ortezy.pl, e-mail sklep@ortezy.pl

 2. Celem przetwarzania danych jest realizacja zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne i ortopedyczne zgodnie ze złożonym zleceniem oraz przesyłanie informacji handlowej i marketingowej.

 3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia
  przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
   
  1. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych moga być:pracownicy spółki i sklepu internetowego,
  2. dostawy systemów informatycznych oraz IT,
  3. podmioty świadczące na rzecz spółki usługi podwykonastwa, usługi księgowe, usługi prawne, analityczne i marketingowe,
  4. operatorzy pocztowi i kurierzy,
  5. instytucje upoważnione z mocy prawa.

 

 1. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

 2. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

 3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl