Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

AKCESORIA BODYMAP

Korzystasz z produktów Bodymap i potrzebujesz dodatkowych akcesoriów? A może chcesz wypróbować ten system i zadbać o wygodę własną lub bliskich osób? W tej kategorii znajdziesz potrzebne akcesoria Bodymap: pokrowce, pompki, poduszki, zagłówki i inne.

Poduszki i akcesoria ortopedyczne Bodymap doskonale sprawdzają się u osób z niepełnosprawnościami i schorzeniami narządów ruchu. W niektórych przypadkach może być potrzebne dodatkowe wyposażenie. Nasz sklep ortopedyczny oferuje m.in. kamizelki Bodymap – akcesoria, które stabilizują pozycję siedzącą.

Jak skutecznie zapobiegać powstawaniu odleżyn podczas korzystaniu z produktów Bodymap? Akcesoria takie jak pokrowce do systemów Bodymap zapewnią komfort osobom leżącym, pomagając w równomiernym rozłożeniu nacisku ciała. Dzięki nim będzie Ci także łatwiej utrzymać produkty Bodymap w czystości.

BM_001 Pompka Mała Ręczna BM_001 Pompka Mała Ręczna
Producent: BodyMap
Cena:

170,87 zł

szt.
zobacz więcej
BM_002 Pompka Duża Ręczna BM_002 Pompka Duża Ręczna
Producent: BodyMap
Cena:

279,02 zł

szt.
zobacz więcej
BM_003 Pompka Elektryczna BM_003 Pompka Elektryczna
Producent: BodyMap
Cena:

344,26 zł

szt.
zobacz więcej
K4 – Kamizelka 4-Punktowa K4 – Kamizelka 4-Punktowa
Producent: BodyMap
Cena:

257,14 zł

szt.
zobacz więcej
Kh – Kamizelka H Kh – Kamizelka H
Producent: BodyMap
Cena:

271,72 zł

szt.
zobacz więcej
Pmz – Pas Mocowania Zagłówka Pmz – Pas Mocowania Zagłówka
Producent: BodyMap
Cena:

45,73 zł

szt.
zobacz więcej
Podkładka Antymigracyjna Podkładka Antymigracyjna
Producent: BodyMap
Cena:

78,14 zł

zobacz więcej
Pv – Pokrowiec Vismemo™ Pv – Pokrowiec Vismemo™
Producent: BodyMap
Cena:

357,50 zł

zobacz więcej

Kamizelki Bodymap - dodatkowa stabilizacja w podróży

Produkty Bodymap pomagają w uzyskaniu prawidłowej postawy na wózku inwalidzkim lub podczas podróży samochodem. Jeśli opiekujesz się osobą z chorym kręgosłupem lub z obniżonym napięciem mięśniowym, możesz potrzebować dla niej dodatkowej stabilizacji. Warto wówczas skorzystać z kamizelek Bodymap. Łatwo przymocujesz je do poduszki lub fotelika Bodymap i w ten sposób zapewnisz bezpieczną pozycję kręgosłupa.

Jakie inne akcesoria Bodymap warto wybrać?

Chcesz zapewnić sobie wygodę korzystania z produktów Bodymap? Wybierz z oferty Bodymap akcesoria, które przydadzą Ci się na co dzień. W Twoim domu nie powinno zabraknąć pompki ręcznej lub elektrycznej, służącej do odciągania nadmiaru powietrza z poduszek - to niezbędne, by utrzymać ją w idealnym stanie przez długi czas. Pomocne mogą być także pokrowce do systemów Bodymap. Polecamy je nie tylko ze względu na łatwe czyszczenie, ale również jako element profilaktyki przeciwodleżynowej - są wykonane z dzianiny, która hamuje rozwój bakterii i pleśni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl