Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

ORTEZY OBOJCZYKA

Obojczyk to długa kość, która łączy mostek i łopatkę. Uszkodzenie, złamanie i kontuzja obojczyka, otaczających go tkanek i mięśni może powodować nie tylko dokuczliwy ból, ale i wymaga nierzadko trwałego unieruchomienia. Orteza na obojczyk może być doskonałą alternatywą ciężkiego gipsu, który w przypadku urazów tej części ciała nierzadko zakładany jest niemal na całe popiersie. Ortezy obojczyka z tej kategorii są lekkie, trwałe i przede wszystkim pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy są znani i cenieni w branży sprzętu ortopedycznego. Orteza na złamany obojczyk podnosi komfort życia pacjenta i poprawia jego mobilność, przy jednoczesnej trwałej stabilizacji tej części ciała.

Złamany obojczyk – orteza ortopedyczna

Ortezy obojczyka stosuje się zawsze z wyraźnych zaleceń lekarza lub rehabilitanta. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów usztywniaczy i ortez. Różnią się od siebie nie tylko docelowym działaniem, ale i właściwościami. Nasz sklep ortopedyczny oferuje takie produkty jak np.:

  • orteza obojczyka dla dzieci,

  • orteza obojczyka dla dorosłych,

  • orteza ósemkowa na obojczyk,

  • korektor postawy,

  • i wiele innych, profesjonalnych produktów.

Orteza obojczyka stosowana jest w przypadku zwichnięć stawu barkowo-obojczykowego, złamania obojczyka, ale i konieczności wdrożenia nieinwazyjnej korekcji, która może pomóc w uniknięciu interwencji chirurga. W zależności od rodzaju schorzenia, urazu, kontuzji - lekarz lub rehabilitant dopasowują wymagane usztywnienie - może to być gips, orteza lub lekki stabilizator. Czas noszenia i przebieg rehabilitacji podyktowany jest jednostka chorobową i reakcją ciała na wdrożone leczenie.

Ortezy obojczyka z ortezy.pl

Ortezy kończyny górnej, temblaki i inne akcesoria ortopedyczne z naszej oferty są wykonane z trwałych i oddychających materiałów i dzianin najwyższej jakości, dzięki którym można uniknąć odparzeń, otarć i niewygodny związanej z koniecznością długotrwałego noszenia usztywnienia. Ortezy obojczyka są lekkie i mają realny wpływ na proces rehabilitacji, zwiększając jednocześnie mobilność pacjenta. Pozwalają na zachowanie maksymalnej higieny i umożliwiają zdjęcia (np, na czas mycia). To doskonałe rozwiązanie dla dzieci i dorosłych, którzy mogą zdecydować między gipsem, a ortezą obojczyka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl