Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

Gorsety ortopedyczne i pasy

Gorset ortopedyczny można traktować jako stabilizator wielofunkcyjny. Z uwagi na szerokie spektrum zastosowania stosuje się go w przypadku chęci zredukowania dolegliwości bólowych, kompresji, przyspieszenia leczenia, po operacjach, a także do stabilizowania tej części ciała. Gorset stabilizujący, jakiego wiele typów znajdziesz w tej kategorii, powinno nosić się wyłącznie z powodu wskazań medycznych, chociaż część produktów można stosować również w celach prewencyjnych. Nasz sklep ortopedyczny oferuje wiele rodzajów produktów — dla kobiet po porodzie (gorset poporodowy), kołnierz ortopedyczny (po urazach odcinka kręgosłupa szyjnego), gorsety ortopedyczne na kręgosłup kompresujące (dla osób z przepukliną dyskopatią) i wiele innych modeli. Pamiętaj, że gorset ortopedyczny należy do akcesoriów osobistych – musi być nowy!

Gorset Tułowia Z Koszem Biodrowym - Castus Gorset Tułowia Z Koszem Biodrowym - Castus
Producent: REH4MAT
Cena:

752,72 zł

zobacz więcej

Gorset ortopedyczny – po co się go nosi?

Pasy ortopedyczne na kręgosłup nosi się zwykle w przypadku problemów zdrowotnych z kręgosłupem. Jednak noszą go również kobiety po porodzie. Pas kompresuje wówczas otaczające okolicę lędźwiową i brzuszną tkanki i według opinii – zmniejsza dolegliwości bólowe, pozwala mięśniom i tkankom szybciej się zregenerować. Pasy ortopedyczne i gorsety ortopedyczne nosi się również przy dolegliwościach bólowych ze strony kręgosłupa. Jest to dość znany i skuteczny sposób na:

  • bóle krzyżowe,
  • redukcję wad postawy,
  • zwyrodnienia i urazy,
  • dyskopatię,
  • przebyte kontuzje,
  • stany po operacjach i zabiegach.

Dobry gorset ortopedyczny lub pas mogą poprawić jakość i komfort życia, zwiększyć mobilność, a także pełnić funkcję prewencyjną - zabezpieczać ciało przed kolejnym urazem.

Pasy i gorsety ortopedyczne, na co zwrócić uwagę?

Niezależnie od tego, czy planujesz kupić pas ortopedyczny na kręgosłup, gorset ortopedyczny lędźwiowy, czy pas poporodowy, pamiętaj, że poza skutecznością ich terapeutycznego działania liczy się również wygoda ich noszenia. Pasy ortopedyczne na kręgosłup z naszej oferty to produkty cenionych marek – oddychające, łatwe do zakładania i komfortowe w noszeniu.

Nasz sklep ortopedyczny oferuje pasy i gorsety z elastycznych materiałów, ale też trwały i nieelastyczny gorset ortopedyczny plastikowy. Gorsety to ortezy kręgosłupa, po które sięga wiele osób, zmagających się z dolegliwościami bólowymi ze strony tego odcinka ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl