Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

4MEDIC - ortezy medyczne

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne ortezy z linii 4medic, których noszenie zalecane jest zazwyczaj ze wskazań lekarza, fizjoterapeuty i rehabilitanta. Oferujemy szeroki wybór ortez 4 medic, które mogą poprawić komfort pacjenta nie tylko w czasie leczenia urazów, ale również w okresie rekonwalescencji. Stosowanie profesjonalnych ortez ze znanej i często wybieranej linii 4medic jest bezpieczne i skuteczne. W ofercie znajdziesz ortezy ortopedyczne kolana, kręgosłupa, nadgarstka i wiele innych produktów dopasowanych do wspomagania leczenia urazów pozostałych części ciała. Ortezy 4medic to jedna z bardziej zaawansowanych linii stabilizatorów tego producenta, które stosuje się zwykle w poważniejszych przypadkach medycznych. Sprawdź, jakie ortezy medyczne 4medic oferuje nasz sklep ortopedyczny!

4medic ortezy – kiedy są zalecane?

4 medic to szeroka grupa różnorodnych produktów ukierunkowanych na kompleksowe wspomaganie leczenia pacjentów ortopedycznych. Profesjonalne ortezy medyczne z linii 4 medic stosuje się zazwyczaj w przypadku terapii przewlekłych jednostek chorobowych, zaawansowanych stanów zapalnych mięśni i stawów, a także w okresie okołooperacyjnym (przed i po zabiegu), tzw. okresie ostrym i wielu innych przypadkach, w których lekarz znajdzie dla nich zastosowanie.

Na czym polega skuteczność ortez 4medic?

Co wyróżnia ortezy z linii 4medic na tle konkurencyjnych produktów? Z pewnością do mocnej strony producenta REH4MAT zaliczyć można wykorzystanie innowacyjnych materiałów i technologii, które posłużyły mu do stworzenia profesjonalnej linii 4medic. To gwarancja najwyższej skuteczności, bezpieczeństwa leczenia i co najważniejsze – wysokiego komfortu pacjenta – niezależnie od czasu trwania leczenia! 

Nasz sklep ortopedyczny oferuje ortezy kręgosłupa, ortezy kolana, stawu łokciowego i wszystkich innych części ciała. Sprawdź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl