Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

Kamizelki ortopedyczne

Kamizelki ortopedyczne z naszej oferty to jeden z częściej wybieranych akcesoriów rehabilitacyjnych i ortopedycznych, który stosuje się przy różnego rodzaju urazach barku i jego najbliższych okolic. Dzięki częściowemu unieruchomieniu, odciążeniu stawów, mięśni i otaczających ich tkanek możliwa jest poprawa szybkości powrotu do pełni zdrowia i spotęgowanie pożądanych efektów rehabilitacji. Kamizelki ortopedyczne stosowane są zawsze z wyraźnych wskazań lekarza lub fizjoterapeuty. Jeśli takie otrzymałeś, koniecznie sprawdź tę kategorię! Pamiętaj też, że nie zaleca się wypożyczania tego typu osobistych akcesoriów. Jednym dobrym rozwiązaniem, jest zakup kamizelki ortopedycznej na bark, na własność. Kamizelka ortopedyczna to przedmiot osobisty!

Kamizelki ortopedyczne – zastosowanie

Kamizelka ortopedyczna na bark stosowana jest zazwyczaj, jako zamiennik niewygodnego opatrunku gipsowego, lub elastycznego. Jej cechą charakterystyczną jest to, że częściowo unieruchamia bark i ramię przy jednoczesnym odciążeniu dłoni pacjenta. Do przypadków medycznych, w trakcie leczenia, których zaleca się stosowanie kamizelki ortopedycznej, zalicza się np.:

  • Urazy stawów (ramiennego, barkowego, ramienno — obojczykowego, łokciowego).

  • Stan po przebytych zabiegach i operacjach.

  • Ostry przebieg chorób reumatycznych (zmniejsza dolegliwości bólowe).

  • Zwyrodnienia związane z wiekiem lub przebytą chorobą, urazem.

  • Okres po zdjęciu gipsu.

Kamizelki ortopedyczne, pomagają w zmniejszaniu dolegliwości bólowych, kompresują tkanki i wspomagają leczenie ortopedyczne. Aby jednak czuć pełnię korzyści wynikających z noszenia kamizelki ortopedycznej, należy wybrać dobry model. Nie zaleca się wypożyczania tego typu osobistych akcesoriów. Jednym dobrym rozwiązaniem, jest zakup kamizelki ortopedycznej na bark, na własność. Kamizelka ortopedyczna to przedmiot osobisty!

Kamizelki ortopedyczne – rodzaje

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kamizelka ortopedyczna na kręgosłup, czy też kamizelka ortopedyczna na bark, wszystkie muszą być wykonane z trwałych, oddychających materiałów. Ich noszenie nie powinno sprawiać dyskomfortu, Kamizelki ortopedyczne z naszej oferty są łatwe w utrzymaniu czystości, zapewniają cyrkulację powietrza, a także mają miękką wyściółkę, która zabezpiecza newralgiczne miejsca przed bolesnym otarciem.

Nasz sklep ortopedyczny online oferuje profesjonalne ortezy kończyny górnej, dzięki którym masz szansę poprawić komfort swojego życia, zmniejszyć dolegliwości bólowe, a także przyspieszyć swój powrót do zdrowia i sprawności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl