Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

4Green

Ekologiczne ortezy 4green to idealne rozwiązanie dla osób, które w codziennych wyborach konsumenckich stawiają na produkty naturalne, ekologiczne, z dobrych, naturalnych materiałów. Ortezy 4green powstały z surowców pochodzenia naturalnego – po zużyciu ulegają biodegradacji, co odróżnia je od wielu innych, syntetycznych akcesoriów ortopedycznych. Jeśli poszukujesz ortez, które będą dobre nie tylko dla Ciebie, ale też dla środowiska – sprawdź ofertę naszego sklepu na ortezy 4green.

Pas Żebrowy Torako Pas Żebrowy Torako
Producent: REH4MAT
Cena:

115,00 zł

zobacz więcej
Elastyczny Pas Ciążowy Elastyczny Pas Ciążowy
Producent: REH4MAT
Cena:

75,00 zł

zobacz więcej
Orteza Kompresyjna Kolana Orteza Kompresyjna Kolana
Producent: REH4MAT
Cena:

37,63 zł

zobacz więcej
Orteza Kompresyjna Łokcia Orteza Kompresyjna Łokcia
Producent: REH4MAT
Cena:

32,41 zł

zobacz więcej
Pas Ciążowy  Otwarty Pas Ciążowy Otwarty
Producent: REH4MAT
Cena:

174,59 zł

zobacz więcej

Ekologiczne ortezy 4green – szeroki wybór produktów

Wygodne i przyjazne dla skóry, oddychające ortezy elastyczne 4green dostępne są w wielu modelach. Skorzystać z nich mogą zarówno osoby zmagające się z przepukliną brzuszna i pachwinową, ale też kobiety po porodzie, czy osoby z urazami kończyn górnych, czy dolnych. Nasz sklep ortopedyczny oferuje ortezy 4green, takie jak np.:

  • Orteza kompresyjna kolana
  • Elastyczny pas ciążowy,
  • Pasy przepuklinowe
  • Ortezy kompresyjne nadgarstka
  • I wiele innych

Wszystkie z oferowanych modeli charakteryzują się wysoką elastycznością. Wykorzystane do ich produkcji materiały zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza.

4green – elastyczne ortezy kompresyjne

Jedną z ważnych cech, jaką warto wskazać opisując ortezy 4green są ich właściwości kompresyjne. Kompresja tkanek po urazie ma realny wpływ na samopoczucie pacjenta i sam przebieg leczenia. Elastyczne ortezy 4green dzięki kompresji poprawiają krążenie, zmniejszają dolegliwości bólowe, a co za tym idzie mogą mieć wpływ na tempo regeneracji uszkodzeń. Ortezy kompresyjne można nosić doraźnie, ale też prewencyjnie – po wcześniejszym uzgodnieniu z lekarzem lub rehabilitantem.

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości ekologiczne ortezy wykonane z naturalnej przędzy bawełnianej, lnu itp. Taki skład gwarantuje wygodę noszenia, a także ulega biodegradacji. Jeśli interesują Cię jednak inne stabilizatory, takie jak no. ortezy kręgosłupa, łokcia, czy barku – sprawdź też pozostałe kategorie naszego sklepu i zobacz również, co oferują inni producenci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl