Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

STABILOBED SYSTEM

Stabilobed System to jeden z najpopularniejszych systemów ortopedycznych i odpowiedź na potrzeby osób chorych, z niepełnosprawnościami lub po wypadkach. Dzięki wałkom, klinom, separatorom kończyn Stabilobed możesz uzyskać u osoby leżącej prawidłową, stabilną pozycję, która zapewni jej komfort. Stabilomed System to także poduszki i krążki przeciwodleżynowe, które są szczególnie pomocne w opiece nad obłożnie chorymi w domu, szpitalu, placówce rehabilitacyjnej. Produkty Stabilobed są wykonane z łatwych do utrzymania w czystości, oddychających, o właściwościach antybakteryjnych. To szczególnie ważne w przypadku, gdy poduszki, kliny ortopedyczne czy wałki są używane przez różnych pacjentów. Sprawdź produkty Stabilobed oferowane przez nasz sklep ortopedyczny i wybierz spośród nich te, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku.

Klin Elewacyjny K-SS-09 Klin Elewacyjny K-SS-09
Producent: StabiloBed
Cena:

260,98 zł

zobacz więcej
Klin Podkolanowy P-SS-10 Klin Podkolanowy P-SS-10
Producent: StabiloBed
Cena:

394,98 zł

zobacz więcej
Osłona Termoaktywna P-SS-22 Osłona Termoaktywna P-SS-22
Producent: StabiloBed
Cena:

123,49 zł

szt.
zobacz więcej
Poduszka Silikonowa P-SS-21 Poduszka Silikonowa P-SS-21
Producent: StabiloBed
Cena:

94,34 zł

szt.
zobacz więcej

Produkty Stabilobed System: dla osób z niepełnosprawnościami i urazami kończyn

System ortopedyczny Stabilobed został stworzony z myślą o osobach, które przez długi czas muszą przebywać w pozycji leżącej. Klin ortopedyczny pod stopę, kolano czy kończynę górną przydaje się szczególnie u osób z urazami narządów ruchu, po wypadkach. Jeśli pacjent nie jest w stanie samodzielnie utrzymać prawidłowej pozycji w łóżku, warto zastosować wałki lub stabilizatory tułowia. Polecamy także nasze poduszki i akcesoria ortopedyczne.

System ortopedyczny Stabilobed – produkty dla dzieci

W systemie ortopedycznym Stabilobed znajdziesz również produkty przeznaczone dla najmłodszych: separatory kończyn oraz kliny. Szczególnym ich rodzajem są kliny antyrefluksowe, które można umieścić w łóżeczku niemowlęcym, aby zapobiec niebezpiecznemu ulewaniu.

Zapobiegaj odleżynom z produktami Stabilobed

Dzięki wykonaniu z oddychających materiałów i wykorzystaniu antybakteryjnego zeolitu srebra produkty Stabilobed System są bezpieczne dla skóry. Osobom, które są narażone na powstawanie odleżyn, polecamy krążki i poduszki przeciwodleżynowe, które zmniejszają nacisk skóry na łóżko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl