Opinie o Nas
Wysoka jakość
Szybka wysyłka
Bezpieczne zakupy
WALUTA

Ortezy Stopy

Ortezy stopy, to produkty wykonane z myślą o osobach, które borykają się między innymi z haluksami, niedowładem kończyn, zaburzeniem nerwów obwodowych i różnych zwyrodnień. Wszelkie zniekształcenia stopy wymagają stosowania odpowiednio dobranego sprzętu, który pomoże w szybkim powrocie do pełnej sprawności. Stabilizator na stopę ma za zadanie - jak sama nazwa wskazuje - stabilizację tej części ciała. Chroni stopę przed niekontrolowaną rotacją oraz zabezpiecza przed ponownym, ewentualnym uszkodzeniem w przyszłości. Warto wziąć pod uwagę uwagę fakt, że jeden uraz stopy może skutkować jego późniejszymi nawrotami, spowodowanymi naruszeniem struktur wewnętrznych. Jako doświadczony i ceniony sklep ortopedyczny online oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne ortezy stopy, które pomogą w skutecznej rehabilitacji. Zapraszamy!

Orteza Kończyny Dolnej Complex Orteza Kończyny Dolnej Complex
Producent: REH4MAT
Cena:

2 910,59 zł

zobacz więcej
Orteza Na Haluksa Orteza Na Haluksa
Producent: REH4MAT
Cena:

53,00 zł

zobacz więcej
Orteza Na Haluksa Ze Stabilizacją Śródstopia Orteza Na Haluksa Ze Stabilizacją Śródstopia
Producent: REH4MAT
Cena:

67,96 zł

zobacz więcej
Uniwersalna Orteza Haluksa Uniwersalna Orteza Haluksa
Producent: REH4MAT
Cena:

105,59 zł

zobacz więcej

Orteza na stopę, śródstopie, palce u nóg

W naszym sklepie oferujemy różnego rodzaju ortezy kończyny dolnej, które należy odpowiednio dopasować zarówno rozmiarem, jak i przeznaczeniem do kontuzji. W tym celu należy zasięgnąć opinii fizjoterpeuty i ortopedy, który pomoże wybrać odpowiedni rodzaj sprzętu. Profesjonalna orteza na stopę pozwoli zabezpieczyć naruszony obszar w czasie utraconych funkcji. W przypadku lekkich skręceń, często wybierane są modele kompresyjne lub z fiszbinami. Natomiast w przypadku poważniejszych obrażeń, skuteczna okazuje się orteza opadająca na stopę. Polecana jest przede wszystkim w poprawie stanu stopy wskutek udaru mózgu, stwardnienia rozsianego, porażenia nerwu strzałkowego, uszkodzenia kręgosłupa i innych schorzeń. Dysponujemy też dynamicznym aparatem na opadającą stopę  przeznaczonym dla osób cierpiących na osłabienie lub brak zgięcia grzbietowego stopy.

Ortezy kończyny dolnej – sklep ortezy.pl

Oferowane ortezy na stopy, ze względu na rehabilitacyjne przeznaczenie, muszą być wykonane z bezpiecznych materiałów oraz odpowiednio dostosowane do danych urazów. Dlatego też dostępne w naszym sklepie stabilizatory pochodzą od polskiego sprawdzonego producenta REH4MAT, którego sprzęt cieszy się bardzo dobrą opinią w branży ortopedycznej, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Oprócz ortez kończyn dolnych znajdziesz u nas:

  • ortezy kończyny górnej, 
  • ortezy kręgosłupa,
  • ortezy tułowia i przepuklinowe,
  • ortezy termiczne. 

W razie pytań nasz profesjonalny zespół doradców z pewnością na nie odpowie, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Wybierz wysokiej jakości ortezy stopy i zadbaj o swoje zdrowie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl